Jak przywrócić dojrzałej skórze jędrność bez skalpela?

Jak przywrócić dojrzałej skórze jędrność bez skalpela?

Czy znaczna poprawa jędrności skóry jest możliwa bez skalpela? Tak! Współczesna kosmetyka wychodzi na przeciw oczekiwaniom kobiet, które nie chcą stosować inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, a jednocześnie marzą o ujędrnieniu skóry dojrzałej.

Z wiekiem skóra traci swoją sprężystość i jędrność, ponieważ m.in. obniża się jej naturalny poziom nawilżenia. Wytwarzany przez skórę kolagen jest coraz mniej elastyczny i mniej efektywnie utrzymuje wodę. Skóra dojrzała powinna więc być regularnie wspomagana zabiegami głęboko nawilżającymi, które stymulują witalność komórek i pomagają przywrócić skórze elastyczność. Nasz salon specjalizuje się właśnie w takich zabiegach i chętnie służymy pomocą w dobraniu takiego, który odpowie na indywidualne potrzeby skóry.

Wieloletnie doświadczenie i obserwacja efektów pozwala nam stwierdzić, że jedną z najsilniejszych broni przeciwko oznakom starzenia skóry jest zabieg marki Klapp: X-Treme Hyaluron Infusion.  Specjalnie opracowany system nakładania podczas zabiegu konstrukcji z elastycznych bandaży sprawia, że przywrócony zostaje naturalny owal twarzy i młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i bruzdy wypełniają się.

Na poniższym filmiku można zobaczy, jak wygląda taki zabieg krok po kroku:

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu na wykonanie tego zabiegu z 25% rabatem. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć, więc zapraszamy do rezerwacji terminu już dziś.