Makijaż sylwestrowy 2017/2018

Makijaż sylwestrowy 2017/2018

Jaki makijaż jest odpowiedni na sylwestrowe party? Na pewno nie subtelny ani delikatny. To czas na odważne kolory, brokat i wyraźne podkreślenie oczu.

W tym roku w trendach dominują odcienie metaliczne: złoto i srebro, a także wyraziste barwy, takie jak: turkus, pomarańcz, niebieski czy żółty. Oko powinno być podkreślone mocną kreską, a rzęsy znacznie uwydatnione. Świetnie sprawdzi się więc przed imprezą zabieg przedłużania lub liftingu rzęs, które należy zaplanować minimum kilka dni wcześniej. To rozwiązanie jest wygodne, bo przedłużone rzęsy nie wymagają tuszowania, a co za tym idzie – unikamy efektu rozmazanego oka.

Niezwykle duży nacisk kładzie się również na stylistykę brwi. Zadbane i dopracowane brwi to must have tego sezonu. Warto zrobić dzień-dwa przed imprezą regulację i hennę, by nadać im odpowiedniego kształtu, a następnie podkreślić ich wygląd w momencie wykonywania makijażu.

Usta warto podkreślić głęboką czerwienią w dowolnym odcieniu – najlepiej jak najciemniejszym.

Pomimo tego, że w tym roku sylwester wypada w niedzielę, nasz salon będzie otwarty specjalnie po to, by wszystkie chętne klientki mogły skorzystać z usługi wykonania noworocznego makijażu. Gorąco zapraszamy!

 

31 grudnia nasz Salon jest czynny w  godzinach: 9:00- 16:00.