Infuzja tlenowa Organic Oxygen

O ZABIEGU: Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxy to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem dedykowanego cerze serum. Jest zabiegiem nieinwazyjnym, stosowanym na wszystkie typy skóry z wyszczególnieniem skóry dojrzałej, ziemistej, ze zmarszczkami oraz skóry trądzikowej. Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologi tlenu hiperbarycznego. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.


DLA KOGO:

Zabieg infuzji tlenowej możemy wykonać na wszystkich typach skóry w zależności od indywidualnych potrzeb. Może on być wykonany jednorazowo, jako idealny zabieg „przed wyjściem”, ale także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry. Dlatego też, jeśli na twarzy pojawiły się już drobne zmarszczki np. w okolicy oczu bądź ust, skóra jest przesuszona, brak jej blasku, napięcia bądź elastyczności, a klient pragnie nadać jej młodszego wyglądu, zabieg infuzji tlenowej jest idealnym rozwiązaniem na tego typu niedoskonałości.
W przypadku młodej skóry, infuzja tlenowa działa prewencyjnie, zapobiegając tym samym procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadkowi napięcia.
W przypadku skóry trądzikowej pomaga w wygojeniu.
Natomiast w skórze dojrzałej, zabieg redukuje i niweluje efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając jej strukturę i poprawiając kondycję.

Zabieg można stosować również na usta i okolice ust, które pod wpływem tlenu stają się pełniejsze i ujędrnione, a bruzdy wygładzone.

EFEKTY ZABIEGU:

Efekty są widoczne już po jednym zabiegu. W celu uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się wykonanie przynajmniej 1 serii (4-6 zabiegów).

  • rozjaśnienie skóry
  • poprawa kondycji skóry trądzikowej
  • poprawę elastyczności i napięcia skóry
  • lepszy metabolizm komórkowy
  • dotlenienie skóry
  • zmiana owalu twarzy
  • wygładzenie zmarszczek
  • głęboko nawilżona skóra
  • młodszy wygląd skóry
  • powiększenie i ujędrnienie ust

SERUM ZABIEGOWE:

Serum zapewniające natychmiastową przemianę skóry, bogate w kwas alfa-liponowy, retinol i ekstrakt z rokitnika syberyjskiego. Kwas alfa-liponowy jest znany jako superprzeciwutleniacz , ponieważ nie tylko neutralizuje wolne rodniki, ale także przyczynia się do odbudowy innych „zużytych” przeciwutleniaczy, dzięki czemu mogą one być ponownie użyte do neutralizacji wolnych rodników. Kwas alfa-liponowy jest jedynym znanym przeciwutleniaczem rozpuszczalnym w wodzie i tłuszczach, przy tym niezwykle wydajnym. Ekstrakt z rokitnika syberyjskiego zawiera w najwyższych naturalnie spotykanych stężeniach tokoferole (witamina E), karotenoidy (witamina A), witaminę C, minerały, bioflawonoidy, tłuszcze, łój i inne substancje, dzięki czemu natychmiast poprawia napięcie i teksturę skóry. Po użyciu skóra jest jedwabista i promienieje.

*W przypadku specyficznych potrzeb skóry stosujemy inne serum dopasowane indywidualnie do klienta.

Twarz + oczyszczanie cery: 250 zł
Twarz + szyja + dekolt (w serii 6 zabiegów) : 200 zł