Zabiegi Image Skincare

O MARCE:

IMAGE Skincare to innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków, z siedzibą w Palm Beach na Florydzie. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk).

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

Marka IMAGE Skincare nie stosuje: parabenów, substancji zapachowych i kolorantów.

OFEROWANE ZABIEGI:

I Peel Signature Face Lift Solution

Rewolucyjny zabieg na bazie peelingu witaminowego, który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Główny preparat zabiegu poza witaminą C zawiera również kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatny peeling, połączony z działaniem rozjaśniającym. Największą zaletą tego peelingu jest stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim dla skóry wrażliwej i mocno odwodnionej, z trądzikiem różowatym, rumieniem, poszarzałej, zmęczonej i po zabiegach chirurgii plastycznej. Z zabiegu mogą korzystać również kobiety w ciąży.

 Czas trwania zabiegu: ok. 50 minut.

Cena:

  • twarz + szyja + dekolt – 280 zł

Wrinkle lift solution

Zabieg przeciwzmarszczkowy, silnie regenerujący.  Bazuje na peelingu z kwasu glikolowego i retinolu o działaniu silnie złuszczającym. Kwas glikolowy ma strukturę małych cząsteczek, które penetrują warstwę rogową naskórka, powodując jej złuszczenie. Umożliwia to przenikanie retinolu do głębszych warstw skóry,  stymulując i przyspieszając jej regenerację. Zabieg przeznaczony jest do walki z wszelkimi objawami starzenia, dedykowany m.in. skórze suchej, szorstkiej, z przebarwieniami czy trądzikiem zaskórnikowym. Czas trwania zabiegu – ok. 60 minut.

Cena:

  • twarz + szyja + dekolt -280 zł

Perfection lift – Silnie złuszczająca mieszanka kwasów z retinolem, przeznaczona głównie dla skór z zaawansowanym procesem starzenia się, zaburzoną pigmentacją, pozapalną nierówną powierzchnią naskórka, z trądzikiem. Najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie, regulację, ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej. Kompozycja doskonale spłyca zmarszczki, napina skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz rewitalizuje.

Cena:

  • twarz  (jedna warstwa)- 180 zł
  • twarz (dwie warstwy) – 260 zł
  • twarz (trzy warstwy) – 350 zł

Lightening lift – Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne, plamy posłoneczne, nierównomierny koloryt skóry. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych Undari Pierzastodzielnej i Jeżówki Waskolistnej i zawartości substancji rozjaśniających, powodujących inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy połączony z koktajlem czynników rozjaśniających, skutecznie  redukują wszelkie przebarwienia, odświeżają koloryt i nawilżają.

Cena:

  • twarz  – 220 zł

Acne lift – Przeznaczony do skóry przetłuszczającej się lub z oznakami starzenia. To połączenie kwasu salicylowego z glikolowym i komórkami macierzystymi Lilaka pospolitego działa wspomagająco w leczeniu trądziku o dowolnym nasileniu i redukcji łojotoku. Ponadto wygładza skórę. Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa redukująco w stosunku do aktywności wydzielniczej gruczołów łojowych. Kwas glikolowy jako mała cząsteczka, penetruje głęboko dając możliwość lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych, co z kolei wspomaga oczyszczanie. Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie co 10 dni.

Cena:

  • twarz – 180 zł


Beta lift
– Kuracja przeznaczona do leczenia zaawansowanego trądziku. Zabieg kwasem salicylowym bez domieszek, który szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry dotkniętej średnim i ostrym trądzikiem. Już w ciągu 24 godzin zapewnia wyraźną poprawę stanu skóry dotkniętej aktywnym trądzikiem. Peeling neutralizuje się w skórze zapewniając jej gładki wygląd. Przeznaczony do skóry tłustej, z trądzikiem ropowiczym klasy III i IV. Zaleca się wykonanie serii co najmniej 3 zabiegów w odstępie co 10 dni.

Cena:

  • twarz – 180 zł

Ormedic lift -Linia organiczna,przywraca równowagę,nawilża,łagodzi podrażnienia,neutralizuje wolne rodniki.Na bazie organicznego aloesu,winogron i kompleksu antyoksydacyjnego z 7 ekstraktów roślinnych.

Cena: twarz-220 zł.