Zabiegi Klapp

O MARCE:

KLAPP Cosmetics to firma niemiecka z 30-letnim doświadczeniem. Jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. Założycielem marki jest Gerhard Klapp, który nieprzerwanie inwestuje w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, specjalnych kuracji i produktów pielęgnacyjnych. Z tego względu należy do pionierów na rynku beauty. Do jego innowacji należą retynol (witamina A), terapia O2, witamina C i ASA Peel®.

 

Hialuron Infusion Treatment

To nowatorska formuła zabiegu z wykorzystaniem innowacyjnej techniki nakładania bandaży. W czasie zabiegu wymodelowany zostaje kontur twarzy, a trójpostaciowy kwas hialuronowy, algi i skwalen dogłębnie i długotrwale nawilżają skórę. Cudowna broń wyrównująca naturalny poziom nawilżenia i stale dostarczająca skórze nawodnienia. Zabieg ten jest doskonałą odpowiedzią na „SOS” cery odwodnionej i skłonnej do przesuszeń. Cera staje się jędrna, wygładzona, a zmarszczki i drobne linie zmniejszają się.

Cena zabiegu: 290 zł.

ASA Peel Face Treatment

Polecany przy wszelkich zmianach skórnych oraz przy łojotoku i trądziku (zalecane wykonywać w serii).
Zabieg odmładzający przy zastosowaniu kwasów: glikolowego, salicylowego, winnego, mlekowego oraz cytrynowego. W trakcie zabiegu martwy naskórek zostaje złuszczony, a zmiany pigmentacyjne rozjaśnione.

Cena zabiegu :250 zł.
Cena za 1 zabieg w serii 3 : 190 zł.

Retinol Thermo Face Gym

Zabieg regeneracji twarzy z witaminą A. Witamina A jest życiowo najważniejszym składnikiem budulcowym ciała i skóry. Witamina A wpływa na syntezę kolagenu i aktywność enzymów starzejącej się skóry. Zastosowana przez firmę KLAPP bardzo skuteczna postać czystej witaminy A, o nazwie RETINOL wykazuje szczególnie pozytywne oddziaływanie na osłabione mechanizmy naprawcze.

Cena zabiegu: 280 zł.

Kawior Imperial SuperLift Treatment

Intensywny zabieg liftingująco-pielęgnujący dla każdego typu cery dojrzałej. Jednocześnie złuszcza i napina skórę. Naturalne biopeptydy intensywnie nawilżają skórę, dzięki czemu bogactwo minerałów pozyskanych z kawioru ma możliwość penetracji w głąb naskórka. Skóra po zabiegu jest gładka, rozświetlona, optymalnie nawilżona, oczyszczona, a rozszerzone pory zamknięte. Długofalowym efektem zabiegu jest poprawa napięcia i jędrności skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek.

Cena zabiegu: 290 zł.

Repagen Exclusive – sześciokrotny efekt odmładzania

 Zabieg intensywnie regenerujący dla skóry dojrzałej (po 45. roku życia), która utraciła swą jędrność i elastyczność. Zabieg pobudza procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, długotrwale nawilża i wygładza naskórek, wypełnia zmarszczki i bruzdy, wyrównuje koloryt skóry. Jego innowacyjność polega na wykorzystaniu wielofunkcyjnego preparatu PEEL MASK o bogatym, naturalnym składzie i różnym stężeniu kwasu salicylowego.

Cena zabiegu: 390 zł.

Repacell Extra Antiage Treatment

Luksusowy, odprężający zabieg pielęgnacyjny dla skóry wrażliwej i normalnej. Perfekcyjnie dopasowane produkty odżywią i ukoją skórę. Innowacyjny składnik anti-aging wspiera żywotność komórek i pozostawia skórę świeżą, wygładzoną i rozświetloną. Zniweluje niepożądane efekty starzenia, wzmocni elastyczność i jędrność skóry, efektywnie zredukuje głębokie zmarszczki oraz co najważniejsze zapewnia ochronę DNA i przedłuża życie komórek skóry.

Cena zabiegu: 350 zł.

A Classic Power Boost Treatment

Zabieg ze złotą maską bogatą w ekstrakt z szampana i mikronizowanych pereł, przeznaczony dla skóry dojrzałej. Doda skórze blasku, wyrówna koloryt oraz dogłębnie ją zregeneruje. Zapewnia kompleksowe działanie anti-aging, pozostawiając skórę zdetoksykowaną i intensywnie nawilżoną. Zmarszczki i linie stają się mniej widoczne, a twarz wygląda świeżo i promiennie. Dzięki zawartości kompleksu PAG Longlife Code, który za pomocą stymulacji genów opóźnia procesy starzenia, przyspiesza odnowę komórek i regeneruje skórę na poziomie DNA oraz zatrzymuje pojawianie się plam starczych.

Cena zabiegu: 280 zł.

X- Treme Microneeding

Zabieg dla każdego rodzaju skóry dojrzałej. Pobudza naturalną i biologiczną regenerację oraz mechanizm naprawczy skóry poprzez stymulację mikrorollerem. Zastosowanie mikrorollera podczas zabiegu poprawia zdolność przyjmowania substancji aktywnych w głąb skóry. Zawarty w preparatach kwas hialuronowy, koktajl aminokwasów oraz mleczne proteiny sprawiają, że skóra po zabiegu zostaje zrewitalizowana i napięta, a poprzez naruszenie zewnętrznej warstwy naskórka uruchamiają się mechanizmy naprawcze skóry przez co przyspiesza się jej odnowa biologiczna.

Cena zabiegu: 250 zł.

Hyaluronic Multiple Effect Treatment

Ten zabieg doskonale uzupełnia niedobory wilgoci w okresie letnim po intensywnym opalaniu, jak również po ekspozycji skóry na niekorzystne warunki atmosferyczne w czasie zimy. Jest wielokierunkową pielęgnacją przeznaczoną dla każdego typu cery w każdym wieku ze szczególnym uwzględnieniem cery tłustej i mieszanej. Skoncentrowane substancje aktywne bazują na kwasie hialuronowym. Pozytywnie wpływa na pobudzenie syntezy kolagenu. Zapobiega powstawaniu przebarwień. Skóra po zakończonym zabiegu pozostaje długotrwale nawilżona o wyrównanym kolorycie.

Cena zabiegu: 290 zł.

COLAGENOWA REWOLUCJA

Zabieg przeznaczony dla każdego typu cery dojrzałej,wymagającej intensywnej terapii anti-aging,zawarty w nim kolagen jest składnikiem strukturalnym skóry,odpowiedzialnym za jej elastyczność i nawilżenie.

Cena zbiegu:360 zł.