Zabiegi Image Skincare

O MARCE:

IMAGE Skincare to innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków, z siedzibą w Palm Beach na Florydzie. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk).

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

Marka IMAGE Skincare nie stosuje: parabenów, substancji zapachowych i kolorantów.

 

OFEROWANE ZABIEGI:

I Peel Signature Face Lift Solution

Rewolucyjny zabieg na bazie peelingu witaminowego, który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Główny preparat zabiegu poza witaminą C zawiera również kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatny peeling, połączony z działaniem rozjaśniającym. Największą zaletą tego peelingu jest stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim dla skóry wrażliwej i mocno odwodnionej, z trądzikiem różowatym, rumieniem, poszarzałej, zmęczonej i po zabiegach chirurgii plastycznej. Z zabiegu mogą korzystać również kobiety w ciąży.

 Czas trwania zabiegu: ok. 50 minut.

Cena:

  • twarz – 220 zł
  • twarz + szyja – 250 zł
  • twarz + szyja + dekolt – 280 zł

 

Wrinkle lift solution

Zabieg przeciwzmarszczkowy, silnie regenerujący.  Bazuje na peelingu z kwasu glikolowego i retinolu o działaniu silnie złuszczającym. Kwas glikolowy ma strukturę małych cząsteczek, które penetrują warstwę rogową naskórka, powodując jej złuszczenie. Umożliwia to przenikanie retinolu do głębszych warstw skóry,  stymulując i przyspieszając jej regenerację. Zabieg przeznaczony jest do walki z wszelkimi objawami starzenia, dedykowany m.in. skórze suchej, szorstkiej, z przebarwieniami czy trądzikiem zaskórnikowym. Czas trwania zabiegu – ok. 60 minut.

Cena:

  • twarz – 220 zł
  • twarz + szyja – 250 zł
  • twarz + szyja + dekolt – 280 zł