Zabiegi Klapp

O MARCE:

KLAPP Cosmetics to firma niemiecka z 30-letnim doświadczeniem. Jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. Założycielem marki jest Gerhard Klapp, który nieprzerwanie inwestuje w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, specjalnych kuracji i produktów pielęgnacyjnych. Z tego względu należy do pionierów na rynku beauty. Do jego innowacji należą retynol (witamina A), terapia O2, witamina C und ASA Peel®.

 

Hialuron Infusion Treatment

To nowatorska formuła zabiegu z wykorzystaniem innowacyjnej techniki nakładania bandaży. W czasie zabiegu wymodelowany zostaje kontur twarzy, a trójpostaciowy kwas hialuronowy, algi i skwalen dogłębnie i długotrwale nawilżają skórę. Zabieg ten jest doskonałą odpowiedzią na „SOS” cery odwodnionej i skłonnej do przesuszeń. Cera staje się jędrna, wygładzona, a zmarszczki i drobne linie zmniejszają się.

Cena zabiegu: 290 zł

ASA Peel Face Treatment

Zabieg odmładzający przy zastosowaniu kwasów: glikolowego, salicylowego, winnego, mlekowego oraz cytrynowego. Polecany przy wszelkich zmianach skórnych oraz przy łojotoku i trądziku.W trakcie zabiegu martwy naskórek zostaje złuszczony, a zmiany pigmentacyjne rozjaśnione.

Cena zabiegu: 250 zł

Retinol Thermo Face Gym

Zabieg regeneracji twarzy z witaminą A. Witamina A wpływa na syntezę kolagenu i aktywność enzymów starzejącej się skóry. Zastosowana przez firmę KLAPP bardzo skuteczna postać czystej witaminy A, o nazwie RETINOL wykazuje szczególnie pozytywne oddziaływanie na osłabione mechanizmy naprawcze.

Cena zabiegu: 280 zł

Kawior imperial SuperLift treatment

Intensywny zabieg liftingująco-pielęgnujący dla każdego typu cery dojrzałej. Jednocześnie złuszcza i napina skórę. Naturalne biopeptydy intensywnie nawilżają skórę, dzięki czemu bogactwo minerałów pozyskanych z kawioru ma możliwość penetracji w głąb naskórka. Skóra po zabiegu jest gładka, rozświetlona, optymalnie nawilżona, oczyszczona, a rozszerzone pory zamknięte. Długofalowym efektem zabiegu jest poprawa napięcia i jędrności skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek.

Cena zabiegu: 290 zł

Repagen exclusive – sześciokrotny efekt odmładzania

 Zabieg intensywnie regenerujący dla skóry dojrzałej (po 45. roku życia), która utraciła swą jędrność i elastyczność. Zabieg pobudza procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, długotrwale nawilża i wygładza naskórek, wypełnia zmarszczki i bruzdy, wyrównuje koloryt skóry. Jego innowacyjność polega na wykorzystaniu wielofunkcyjnego preparatu PEEL MASK o bogatym, naturalnym składzie i różnym stężeniu kwasu salicylowego.

Cena zabiegu: 390 zł